Marka:
44,660.00 TL
Havale Fiyatı : 42,427.00 TL
Ücretsiz
Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
Aksamlar
Zil Sehpası
Hi-Hat Sehpası
Trampet Sehpası
Pedal
Tabure
Tom Tutucu (2 adet)
Ziller
16" Pirinç Crash/Ride
14" Hibrit Hi-Hat
Aksesuarlar
Baget (2 çift)
Baget Çantası
Pearl Drum Posteri
• 9-kat 7 mm Asian White Poplar