Aklımdakiler listesine ekle
Stoga girince haber ver
ÜRÜN DETAYI
TAKSİT SEÇENEKLERİ
ÜRÜN YORUMLARI
Aksamlar
Zil Sehpası
Hi-Hat Sehpası
Trampet Sehpası
Pedal
Tabure
Tom Tutucu (2 adet)
Ziller
16" Pirinç Crash/Ride
14" Hibrit Hi-Hat
Aksesuarlar
Baget (2 çift)
Baget Çantası
Pearl Drum Posteri
• 9-kat 7 mm Asian White Poplar