PRO-MARK RBH565TW BAGET REBOUND BALANCE 565" TD WOOD
BAGET REBOUND SELECT BALANCE 5A. 565" TEAR DROP HICKORY WOOD TIP :PRO-MARK ABD
Marka: PRO-MARK
886.52 TL
Havale Fiyatı : 842.19 TL
Sepete Ekle
Hemen Al
Diameter:  .565"
Tip Material:  Wood
Tip Shape:  Teardrop
Promark designed the Select Balance system utilizing the 5 most popular drumstick diamters, 7A, 5A (2), 55A and 5B. Each model is available in either a FORWARD or REBOUND balannce version. Choose FORWARD to optimize POWER and SPEED with a front-weighted feel or REBOUND which optimizes FINESSE and AGILITY with a rear-weighted feel.
Length 16"