PRO-MARK RBH580TW BAGET REBOUND BALANCE 580" TD WOOD
Marka: PRO-MARK
886.52 TL
Havale Fiyatı : 842.19 TL
Sepete Ekle
Hemen Al
Çap: .580"
Uzunluğu 16"
Uç Materyali: Ağaç
Uç şekli: Damla
Promark, Select Balance Systemi  en popüler baget çapları olan 7A, 5A (2), 55A ve 5B için tasarladı. Her modelin hem FORWARD hem de REBOUND balance versiyonu mevcuttur. Ön tarafta daha fazla ağırlığı hissedeceğiniz GÜÇ VE HIZI optimize etmek için FORWARD'ı seçiniz, ağırlığı arka tarafta hissederek İNCELİĞİ VE ÇEVİKLİĞİ yaşamak isterseniz REBOUND'U SEÇİNİZ.
PROMARK BAGETLERİ ÜRETİMİ, KALİTE KONTROL VE SINIFLANDIRILMASI: VIDEO
 2007 den beri  Evans Davul derisi kullanıcısı; "Mike Michalkow"
  (*) PROMARK BY D'ADDARIO RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINTIDIR (TERCÜMEDİR)
 (*) EXCERPT FOM "PROMARK BY D'ADDARIO" OFFICIAL WEBSITE.
Diameter:  .580"
Tip Material:  Wood
Tip Shape:  Teardrop
Promark designed the Select Balance system utilizing the 5 most popular drumstick diamters, 7A, 5A (2), 55A and 5B. Each model is available in either a FORWARD or REBOUND balannce version. Choose FORWARD to optimize POWER and SPEED with a front-weighted feel or REBOUND which optimizes FINESSE and AGILITY with a rear-weighted feel.
  • Length 16"